Al. Wyzwolenia 34, Szczecin (pomiędzy Galaxy a Falą), tel: 091 431 65 81 do 85  polska english deutsch
Strona główna
O firmie
Co robimy dla Państwa?
Praca
Kredyty
Kalkulator opłat
Kontakt
 
SZUKAM OFERT:
 
 OFERTY SPECJALNE
 MIESZKANIA - SPRZEDAŻ
 MIESZKANIA - WYNAJEM
DOMY - SPRZEDAŻ
DOMY - WYNAJEM
 LOKALE - SPRZEDAŻ
 LOKALE - WYNAJEM
DZIAŁKI - SPRZEDAŻ
DZIAŁKI - dzierżawa
 OBIEKTY - SPRZEDAŻ
 OBIEKTY - WYNAJEM
ZAPAMIĘTANE OFERTY

Brak zapamiętanych ofert

 

Co robimyWspółpracujemy z biurami nieruchomości na terenie całego Pomorza Zachodniego poprzez Zachodniopomorski System Wymiany Ofert co daje nam większe możliwości prezentacji oraz poszukiwania nieruchomości dla Państwa.


Nasza misja:

Jesteśmy po to aby skutecznie:

znaleźć - to czego szukasz,
mediować - by dawać komfort i wykorzystywać szanse,
zapewnić bezpieczeństwo - omijając zagrożenia,
zadowolić- bo dbamy o swoich klientów.

 

... Państwo Kowalscy przez 30 lat mieszkali w jednym ze szczecińskich bloków. Kiedy ich syn dorósł i wyjechał za granicę Pani Maria i Pan Tadeusz zatęsknili do swoich rodzinnych stron i mieszkających tam bliskich. Mieli plany i marzenia nie potrafili jednak znaleźć koncepcji na ich realizację. Nie byli pewni ceny za jaką mogliby sprzedać swoje mieszkanie i obawiali się niekończących wizyt obcych oglądających ich nieruchomość. Nie mieli również pomysłu jak znaleźć nowe mieszkanie tak daleko poza Szczecinem. Zwrócili się z zapytaniem do nas. Po wysłuchaniu planów Państwa Kowalskich i ich potrzeb zaczęliśmy działać. Znaleźliśmy kupca na nieruchomość Państwa Kowalskich na bardzo dogodnych warunkach, a ponieważ kupujący nie posiadał gotówki, pomogliśmy mu dobrać odpowiedni kredyt.

Cała transakcja sprzedaży mieszkania w Szczecinie i kupna daleko poza miastem skończyła się dużym powodzeniem. Mając uprawnienia w tym kierunku wiele spraw formalno - prawnych organizowaliśmy i załatwialiśmy sami w imieniu Państwa Kowalskich, pilnując przy tym bezpieczeństwa transakcji, warunków i terminów, a także możliwości finansowych klientów.

Jest to przykład jednych z wielu tak zwanych "transakcji wiązanych",
w których na co dzień wspólnie z naszymi klientami
osiągamy sukcesy.


Zapraszamy serdecznie