Al. Wyzwolenia 34, Szczecin (pomiędzy Galaxy a Falą), tel: +48 728 464 246  polska english deutsch
Strona główna
O firmie
Co robimy dla Państwa?
Praca
Kredyty
Kalkulator opłat
Kontakt
 
SZUKAM OFERT:
 
 TARGI NIERUCHOMOŚCI
 INFORMACJE O FIRMIE
 EVERBEST W MEDIACH

targi nieruchomości Szczecin 20112011
XVI Targi Nieruchomości


Kolejna edycja targów nieruchomości była wspaniałą okazją do spotkania się z Państwem oraz przedstawienia szerokiej oferty biura.
Będzie nam bardzo miło gościć Państwa przy okazji kolejnej imprezy.

targi Szczecin

targi nieruchomości Szczecin 20102010.03.06 - 07
XV Targi Nieruchomości


XV jubileuszowe Targi Nieruchomości i Inwestycji pozwoliły nam przedstawić, po raz kolejny, ofertę naszego biura oraz korzyści jakie płyną ze współpracy z biurem nieruchomości. Nasi maklerzy służyli Państwu fachową poradą dotyczącą aktualną sytuacją na rynku nieruchomości oraz możliwościami kupna lub sprzedaży interesujących Państwa nieruchomości na jak najbardziej korzystnych warunkach. Oferty naszego biura spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem klientów, którzy nie tylko chcieli sprzedać, zamienić lub wynająć mieszkanie, apartament, dom lub działkę, ale także chcących zainwestować w daną nieruchomość.
Z przyjemnośćią zapraszamy Państwa na kolejną edycję Targów Nieruchomości i Inwestycji, które odbedą się już jesienią.

targi Szczecin

targi Szczecin2009.03.07 - 08
XIII Zachodniopomorskie Targi Nieruchomości i Inwestycji w Szczecinie.


Już po raz czwarty mieliśmy przyjemność spotkać się z Państwem na XIII Zachodniopomorskich Targach Nieruchomości i Inwestycji w Szczecinie, które odbyły się w hali targowej przy ulicy Narutowicza. Tegoroczne Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem z Państwa strony.

Nasi pracownicy mieli okazję przedstawić Państwu szeroki wybór atrakcyjnych ofert skierowanych do każdego klienta - zgodnie z jego indywidualnymi oczekiwaniami.

Już dziś serdecznie Państwa zapraszamy na kolejną edycję Targów Nieruchomości i Inwestycji, które odbędą się jesienią.

 

 

 

 

 


targi Szczecin

targi Szczecin2008.03.08 - 09
Odbyła się kolejna XI edycja Targów Nieruchomości i Inwestycji w Szczecinie.


Tym razem impreza miała miejsce w Hali MOSIR przy ul. Narutowicza 17. Było nam bardzo miło spotkać się z Państwem i zaprezentować szeroką ofertę naszej firmy.


Prowadzona przez nas sprzedaż mieszkań w Szczecinie - Dąbiu cieszyła się dużym zainteresowaniem oraz uznaniem z Państwa strony.


targi Szczecin
targi Szczecin2007.10.06 - 07r.
X Zachodniopomorskie Targi Nieruchomości i Inwestycji w Szczecinie.

W dniach 6-7 Października 2007r. w hotelu Radisson SAS odbyły się Zachodniopomorskie Targi Nieruchomości i Inwestycji. Wśród ponad 80 wystawców na Targach zaprezentowała się nasza firma. Oprócz biur nieruchomości w imprezie uczestniczyli również deweloperzy, banki oraz firmy konsultingowe. W ciągu dwóch dni Targi odwiedziło ponad 3500 osób, co świadczy o bardzo dobrej kondycji rynku nieruchomości.

Najwięcej zapytań dotyczyło wtórnego jak i pierwotnego rynku nieruchomości. Nasza firma miała okazje zaprezentować jeden z wiodących naszych projektów - sprzedaż nowych mieszkań w ciekawej i urokliwej dzielnicy Szczecina - Dąbiu. Oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem głównie ze względu na lokalizacje osiedla (bliskość jeziora Dąbie) a także jakość budownictwa i standard wykończenia mieszkań i osiedla (bogaty program zieleni, mieszkania z ogródkami i przestrzennymi loggiami). Sporo pytań dotyczyło również działek budowlanych oraz domów.

targi Szczecin

Już dziś serdecznie Państwa zapraszamy na kolejną edycje Targów Nieruchomości i Inwestycji.